Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć, aby zaakceptować.

Realizację zamówienia rozpoczynamy po wysłaniu do Ciebie maila: zamówienie przyjęte do realizacji. Jeśli towar jest opłacony (nie dotyczy zamówień fakturowanych na urzędy i straż pożarną) po wysłaniu tego maila zamówienie jest kierowane do pakowania przez magazyn MAGPACK. Od tej chwili nie ma możliwości zmiany zamówienia z przyczyn logistycznych.

Wszystkie towary wystawione na sklepie są składowane w magazynie MAGPACK w Kobierzycach k. Wrocławia. Stamtąd otrzymasz przesyłkę z zamówionym towarem dokumentem Wydania Zewnętrznego i fakturą oraz dokumentacją towaru, jeśli występuje (instrukcje, itp.)

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 48 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów importowanych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Towar oferowany w zestawach medycznych R1 musi być składany na bieżąco, ponieważ na dokumencie Wydania Zewnętrznego (specjalny dokument magazynowy ze specyfikacją dostawy) wpisywany jest numer wysyłanej partii produktów. Są to różne partie. Dokument Wydania Zewnętrznego jest też dokumentem według którego sprawdzisz kompletność dostawy.

Jeśli jakiegoś produktu nie ma na stanie i przewidujemy wydłużony czas dostawy (w związku z pandemią jest to standard) wysyłamy informację o oczekiwaniu na towar.

 

 

Forma płatności

Płatność przelewem (przed dostawą) - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przez Przelewy24.pl - tego typu płatność jest zapisywana w systemie sklepu jako opłacona bezpośrednio po dokonaniu przez Ciebie wpłaty.

Płatność przy odbiorze - płatność u kuriera jest obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Formy płatności dla urzędów, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej - jednostki te mogą się ubiegać o płatność przelewem w terminie 10 dni od wystawienia faktury. W przypadku faktur wystawianych na urzędy prosimy dokładnie poinformować się w urzędzie, czy faktura ma być wystawiona na Gminę czy na Urząd Gminy i jaki jest NIP.

» formy płatności

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w ciągu 24 godzin od odbioru paczki przez kuriera.

 

» koszt dostawy

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl