Promocje
Szyny próżniowe  podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
1 512,00 zł 1 360,80 zł 1 400,00 zł 1 260,00 zł
szt.
Produkt dnia
Szyny próżniowe  podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
1 512,00 zł 1 360,80 zł 1 400,00 zł 1 260,00 zł
szt.
Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO
Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO
35 750,00 zł 33 101,85 zł
szt.
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć, aby zaakceptować. Realizację zamówienia rozpoczynamy po wysłaniu do Ciebie maila: zamówienie przyjęte do realizacji. Po wysłaniu tego maila zamówienie jest kierowane do pakowania przez magazyn MAGPACK. Od tej chwili nie ma możliwości zmiany zamówienia z przyczyn logistycznych.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów importowanych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem (przed dostawą) - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przez Przelewy24.pl - tego typu płatność jest zapisywana w systemie sklepu jako opłacona bezpośrednio po dokonaniu przez Ciebie wpłaty.

Płatność przy odbiorze - płatność u kuriera jest obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Formy płatności dla urzędów, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej - jednostki te mogą się ubiegać o płatność przelewem w terminie 10 dni od wystawienia faktury. W przypadku faktur wystawianych na urzędy prosimy dokładnie poinformować się w urzędzie, czy faktura ma być wystawiona na Gminę czy na Urząd Gminy i jaki jest NIP.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

 

» koszt dostawy

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl