Promocje
Rurka nosowo-gardłowa - rozm. 6.5
Rurka nosowo-gardłowa - rozm. 6.5
10,11 zł 8,29 zł 9,36 zł 7,68 zł
szt.
Końcówka do odsysania bez regulacji jednorazowego użytku sterylna SUMI
Końcówka do odsysania bez regulacji jednorazowego użytku sterylna SUMI
8,78 zł 6,48 zł 8,13 zł 6,00 zł
szt.
Stabilizator rurki intubacyjnej mocowanie pionowe
Stabilizator rurki intubacyjnej mocowanie pionowe
12,00 zł 9,90 zł 11,11 zł 9,17 zł
Produkt dnia
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego, w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.  Wiadomość jest wysyłana automatycznie. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Jeśli w wysłanej wiadomości nie ma numeru konta (co czasami się zdarza) przejdź do zakładki Kontakt.
  • Pobranie - płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Jeśli do rozliczenia faktury potrzebujesz potwierdzenia zapłaty (na fakturze suma widnieje jako nie zapłacona) zatrzymaj list przewozowy (adresatka w przyldze foliowej). Na tym dokumencie jest wpisana kwota pobrania z informacją "COD" - skrót od Cash on Delivery - co oznacza płatność gotówką przy odbiorze.
  • Przelewy24.pl - wygodne, szybkie przelewy online. Współpracują ze zdecydowaną większością banków, BLIKiem, GooglePay, ApplePay oraz z kartami płatniczymi. Polecamy ten typ płatności ze względu na Państwa wygodę i termin pojawienia się płatności na naszym koncie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl