Produkt dnia
Zestaw szyn próżniowych wodoodpornych  SKORPION 6700
Zestaw szyn próżniowych wodoodpornych SKORPION 6700
1 390,00 zł 1 287,04 zł
szt.
Zestaw szyn próżniowych SKORPION BIO (6700 BIOCIR)
Zestaw szyn próżniowych SKORPION BIO (6700 BIOCIR)
1 735,00 zł 1 606,48 zł
szt.
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego, w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.  Wiadomość jest wysyłana automatycznie. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Jeśli w wysłanej wiadomości nie ma numeru konta (co czasami się zdarza) przejdź do zakładki Kontakt.
  • Pobranie - płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Jeśli do rozliczenia faktury potrzebujesz potwierdzenia zapłaty (na fakturze suma widnieje jako nie zapłacona) zatrzymaj list przewozowy (adresatka w przyldze foliowej). Na tym dokumencie jest wpisana kwota pobrania z informacją "COD" - skrót od Cash on Delivery - co oznacza płatność gotówką przy odbiorze.
  • Przelewy24.pl - wygodne, szybkie przelewy online. Współpracują ze zdecydowaną większością banków, BLIKiem, GooglePay, ApplePay oraz z kartami płatniczymi. Polecamy ten typ płatności ze względu na Państwa wygodę i termin pojawienia się płatności na naszym koncie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl