Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Komory do transportu pacjentów zakaźnych

Jesteś osobą odpowiedzialną za zarządzanie kryzysowe? Zapoznaj się z poniższymi informacjami:

Komora do transportu osób w izolacji - izolator transportowy dla pacjentów zakaźnych - komora do transportu pacjentów zakaźnych - indywidualny zestaw izolujący - ten produkt ma wiele różnych nazw. Komory transportowe poszczególnych producentów różnią się też specyfikacją techniczną.

Komory do transportu osób w izolacji, model BIO-ISO (przejdź do opisu komory izolującej BIO-ISO) oraz SAFETY POD są obecnie dostępne w sprzedaży przez biuro handlowe. Dane do kontaktu znajdują się w zakładce KONTAKT (przejdź do zakładki)

Komora do transportu osób w izolacji BIO-ISO jest komorą produkcji francuskiej. Jej "oszczędność konstrukcyjna" jest wynikiem przemyślanych redukcji w zakresie elementów utrudniających odkażanie czy mogących prowadzić do obniżenia szczelności (dodatkowe rękawy do manipulacji przy pacjencie). Komora do transportu osób w izolacji model BIO-ISO, który jest produkowany obecnie,  jest wynikiem 10-letnich prac nad komorami do transportu osób w izolacji. BIO-ISO jest konstrukcją bardzo nowoczesną, wykonaną z materiałów wysokiej jakości i o dużej wytrzymałości na warunki użytkowania. Jest przeznaczona do zabezpieczenia środowiska oraz personelu ratowniczego/medycznego w czasie transportu osoby z podejrzeniem choroby zakaźnej lub osoby skażonej radioaktywnie. Komora do transportu osób BIO-ISO jest hermetyczna (gazoszczelna i wodoszczelna). Komora transportowa BIO-ISO jest wyrobem medycznym wielorazowego użytku przeznaczonym do odkażania. Może być transportowana karetką i samolotem.

 

Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO

Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO
Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO

BIO-ISO to komora do transportu pacjentów w pełnej izolacji (hermetyczna). Wyrób medyczny wielorazowego użytku. Zapewnia bezpieczny transport ambulansem i samolotem. 

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 60 dni

Cena: 35 750,00 zł (netto: 33 101,85 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl