Promocje
Inhalator pediatryczny tłokowy
Inhalator pediatryczny tłokowy
115,00 zł 80,00 zł 106,48 zł 74,07 zł
szt.
O nas

Witaj w internetowym Sklepie ratowniczym i strażackim,

Sklep zajmuje się dostawami profesjonalnego sprzętu ratowniczego dla jednostek Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, firm szkoleniowych, osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie ratownictwa medycznego, Stacji Pogotowia Ratunkowego, Wodnego Pogotowia Ratunkowego, Policji, wojska.

Nie używaj cen podanych na sklepie do szacowania cen zamówień publicznych - nasze ceny są kalkulowane w oparciu o płatność gotówką i są zrabatowane.

 

Informacje:

  • Zamówienia w systemie Sklepu: jeśli chcesz możesz dokonywać zakupów przez system Sklepu. 
  • Zamówienia mailem: jeśli nie chcesz kupować w systemie Sklepu możesz złożyć zamówienie na adres mailowy: skorska.bhp@gmail.com. Udostępniamy tylko jeden adres mailowy ze względu na bardzo dużą ilość maili reklamowych, które otrzymujemy. Dane, które należy podać w zamówieniu to dane konieczne do dostawy wymagane przez firmy kurierskie: imię i nazwisko Odbiorcy, adres Odbiorcy, numer telefonu kontaktowego. Koszty dostawy (link)
  • Zamówienia przez Allegro: każdy z towarów, który znajduje się na tym Sklepie możesz kupić przez Allegro - jeśli go tam nie ma zadzwoń, zostanie wystawiony.
  • Jeśli się pomylisz, to po prostu w miarę szybko zadzwoń pod numer 509 619 137

Dowód sprzedaży:

Sklep sprzedaje na faktury. Jeśli nie podasz danych do wystawienia faktury, otrzymasz paragon. Jeśli jednak potrzebna Ci raczej faktura, to przemyśl to przy zamówieniu, bo wystawianie faktury do paragonu będzie się dla Ciebie wiązało z koniecznością odesłania tego paragonu do naszego biura.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail skorska.bhp@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 509 619 137.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Sklep ratowniczy, sklep strażacki, sklep ratownika wodnego

Sklep internetowy na domenach www.sprzet-ratownictwa-medycznego.com.pl jest własnością firmy:

SKÓRSKA BHP z siedzibą ul. Wojciechowska 7 lok. 111, 20-704 Lublin, NIP 7121382688, REGON 060024258.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl