UA-106070400-1
Producenci
O nas

Witaj w internetowym Sklepie ratowniczym i strażackim,Internetowy-sklep-strażacki-kontakt

Sklep zajmuje się dostawami profesjonalnego sprzętu ratowniczego dla jednostek Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, firm szkoleniowych, osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie ratownictwa medycznego, Stacji Pogotowia Ratunkowego, Wodnego Pogotowia Ratunkowego, Policji, wojska.

Nie używaj cen podanych na sklepie do szacowania cen zamówień publicznych - nasze ceny są kalkulowane w oparciu o płatność gotówką i są zrabatowane.

Informacja dla stałych Klientów:

Witamy w nowej wersji naszego sklepu. Stara wersja sklepu jest obecnie dostępna na naszej witrynie technicznej www.sezam24.eu (link). Można dokonywać tam zakupów. Koszty dostawy. (link)

Stary sklep miał już 8 lat i niestety trzeba było się z nim rozstać, bo nie miał wielu wymaganych obecnie funkcji. 

Informacja dla nowych Klientów:

  • Zamówienia w systemie Sklepu: jeśli chcesz możesz dokonywać zakupów przez system Sklepu. 
  • Zamówienia mailem: jeśli nie chcesz kupować w systemie Sklepu możesz złożyć zamówienie na adres mailowy: kontakt@skorska-bhp.com.pl (adres mailowy nie jest linkiem). Udostępniamy tylko jeden adres mailowy ze względu na bardzo dużą ilość maili reklamowych, które otrzymujemy. Dane, które należy podać w zamówieniu to dane konieczne do dostawy wymagane przez firmy kurierskie: imię i nazwisko Odbiorcy, adres Odbiorcy, numer telefonu kontaktowego. Koszty dostawy (link)
  • Zamówienia przez Allegro: każdy z towarów, który znajduje się na tym Sklepie możesz kupić przez Allegro - jeśli go tam nie ma zadzwoń, zostanie wystawiony.
  • Zamówienia faksem: jeśli chcesz wysłać zamówienie faksem wyślij na numer 81 524 36 45.
  • Jeśli się pomylisz to po prostu w miarę szybko zadzwoń 501 638 964.

Dowód sprzedaży:

Sklep sprzedaje na faktury. Jeśli nie podasz danych do wystawienia faktury otrzymasz paragon. Jeśli jednak potrzebna Ci raczej faktura to przemyśl to przy zamówieniu, bo wystawianie faktury do paragonu będzie się dla Ciebie wiązało z koniecznością odesłania tego paragonu do naszego biura.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail kontakt@skorska-bhp.com.pl lub telefonicznie pod numerem 501638964.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Sklep ratowniczy i strażacki

Sklep internetowy na domenach www.sprzet-ratownictwa-medycznego.com.pl , www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl jest własnością firmy:

SKÓRSKA BHP z siedzibą ul. Wojciechowska 7 lok. 5, 20-704 Lublin, NIP 7121382688, REGON 060024258.

Sklep internetowy na domenie www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl jest prowadzony od 2010 r. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl