Produkt dnia
Szyny próżniowe  podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
1 134,00 zł 1 050,00 zł
szt.

GOTOWE uzupełnienia torby PSP R1 firmy SKÓRSKA BHP

Uzupełnienia torby R1 zgodne z wytycznymi z 30.06.2021 r.

Torba PSP R1 oraz konieczność uzupełniania jej wyposażenia to temat szeroki, ale niekoniecznie skomplikowany.

Bardzo trudno jest odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie: ile kosztuje wyposażenie/uzupełnienie torby R1 dla straży pożarnej? Nasza odpowiedź najczęściej brzmi: bez czego ma być to wyposażenie?

Wykaz elementów wchodzących w skład torby PSP R1 jest tak długi, że prościej jest określić czego ma nie zawierać niż co ma zawierać. Zawsze możemy złożyć:

  • wyposażenie bez torby R1
  • wyposażenie bez torby R1, butli O2 i reduktora O2
  • wyposażenie bez torby R1, butli O2, reduktora O2, worków samorozprężalnych i ssaka medycznego
  • wyposażenie bez torby R1, butli O2, reduktora O2, worków samorozprężalnych, ssaka medycznego i opatrunków hydrożelowych.

Oczywiście jest też możliwość, żeby te uzupełnienia wyglądały zupełnie inaczej i do tego służą wyceny, które wykonujemy po otrzymaniu listy produktów.

Nie wykonujemy wycen na dowolne produkty znajdujące się na rynku, ponieważ produkty do wyposażenia toreb kupujemy w ilościach hurtowych na magazyn. Mamy stałych dostawców gwarantujących dobre jakościowo produkty.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Od kilku lat dostarczamy wartościowy sprzęt medyczny do wielu jednostek PSP i OSP. Specjalizujemy się w zestawach medycznych według wytycznych dla KSRG. Ale torba R0 nie jest żadnym problemem. Znamy potrzeby tych jednostek. Są takie jak Wasze.

Wiemy, że interesują Was przystępne ceny i długie terminy przydatności sprzętu. Dlatego są tu towary z robione na nasze zamówienie z 5-letnim terminem przydatności oraz towary w ogóle nie posiadające terminu przydatności.

Wiemy, że interesuje Was dogodna płatność przelewem - można się o to ubiegać.

Wiemy, że niektórzy z Was potrzebują przedstawić oferty - wystawimy takie oferty na bazie sprzętu, który jest wystawiony na tym sklepie.

Wiemy, że czasem potrzebujecie doradztwa, bo duża ilość wyposażenia nigdy nie jest używana - doradzimy w zakresie ekonomiki zakupów.

Po prostu - jesteśmy przygotowani merytorycznie i logistycznie do obsługi takich jednostek straży pożarnej jak Wasza.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl