Polityka prywatności Ceneo

Dane osobowe Klientów sklepu internetowego są wykorzystywane wyłącznie do realizacji danego zamówienia. Dane osobowe Klientów nie będą udostępniane.

 

Dotyczy klientów kupujących przez Serwis Ceneo będący własnością Ceneo Sp. z o.o. (wpis z dnia 1.05.2015 r)

Na mocy Regulaminu usług świadczonych przez Ceneo Sp. z o.o. właściciel sklepu internetowego na witrynie www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl firma Skórska BHP z siedzbą w Lublinie został zobowiązany do poinformowania tych klientów o konieczności przekazywania danych klientów spółce Ceneo sp. z o.o. na zasadach i w zakresie podanym niżej:

  1. Skórska BHP (dalej: Sklep Internetowy) przekazuje Ceneo sp. z o.o dane osobowe klientów na zasadzie powierzenia przetwarzania danych.
  2. Powierzenie przetwarzania danych osobowych klientów Sklepu Internetowego dokonujących zakupu przez Serwis Ceneo następuje w celu świadczenia usług Sklepowi Internetowemu oraz w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa Ceneo sp. z o.o. (w tym Serwisu Ceneo), w tym w celach przesyłania klientom Sklepu Internetowego ankiet.
  3. Przekazywanie danych oobowych klientów Sklepu Internetowego obejmuje w szczególności adres poczty elektronicznej (e-mail), ID produktu, cenę.
  4. Właściciel Sklepu Internetowego, firma Skórska BHP wyraziła zgodę na wykonywanie przez Ceneo Sp. z o.o. na danych osobowych klientów Sklepu Internetowego wszelkich możliwych i dozwolonych prawem operacji w takim zakresie, w jakim jest to konieczne do wykonywania usług na rzecz Sklepu Internetowego. W szczególności Ceneo sp. z o.o. jest uprawnione do wykonywania co najmniej następujących operacji na danych osobowych klientów Sklepu Internetowego: przeglądania, utrwalania i przechowywania tych danych osobowych.
  5. Dane osobowe klentó Sklepu internetowego są przetwarzane przez Ceneo sp. z o.o. zgodnie z prawem, w tym zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i ustwaą z 18 lipca 2002 r o wiadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  6. Dane osobowe klientów Sklepu Internetowego mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.
  7. Dane osobowe klientów Sklepu Internetowego mogą być przekazywane podmiotom trezcim wskazanym przez Ceneo sp. z o.o., w tym podmiotom wykonującym na zlecenie ceneo sp. z o.o. czynności dotyczące realizowania na rzecz Sklepu Internetowego lub klientów Sklepu Internetowego przez Ceneo sp. z o.o. w ramach Serwisu Ceneo usług.
  8. Dane osobowe klientów Sklepu Internetowego schronione przez Ceneo sp. z o.o. przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, a także innymi przypadkami ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji.
  9. Ceneo sp. z o.o. w ramach świadcznia usług może zbierać adresy IP w trakcie połączeń internetowych oraz wykorzystywać je w celu świadcznia przez Ceneo sp. z o.o. usług.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl