UA-106070400-1
Producenci
Dostępność starego sklepu www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl

W związku ze zmianą dostawcy usług internetowych i długim czasem oczekiwania na pojawienie się domen w sieci  zdecydowaliśmy się na zakupienie nowych domen. Stary sklep (www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl) został przekopiowany na naszą domenę www.sezam24.eu, żeby nie stracić opisów i tam sobie funkcjonuje, ale nie jest uzupełniany i ceny mogą być nieaktualne. Nie przekopiowała się też duża część zdjęć.  

Sklep, który obecnie Państwo odwiedzacie funkcjonuje na dwóch domenach, starej: www.sprzet-ratownictwa-medycznego.pl, pod którą był dostępny w sieci prawie 7 lat oraz nową z rozszerzeniem com.pl, która została wykupiona w związku z problemami z widocznością starej domeny z rozszerzeniem .pl w sieci. Wszystkie zmiany wynikają ze zmiany dostawcy usług internetowych i przeniesienia sklepu i domen na serwery innego dostawcy.

Ponieważ wszystkie zmiany miały miejsce w okresie ostatnich 3 tygodni w najbliższym czasie będzie samoczynnie następowała w wyszukiwarkach wymiana linków i należy się liczyć z tym, że stare linki będą nieaktywne.  Bardzo przepraszamy za tę niedogodność, ale zmiana serwera była koniecznością. 

Nowy sklep oferuje zdecydowanie więcej możliwości i jak się wydaje jest się po nim łatwiej poruszać.

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl