Szyny próżniowe 60070 SKÓRSKA BHP

Szyny próżniowe 60070 SKÓRSKA BHP

Szyny próżniowe 60070, SKÓRSKA BHP

Szyna próżniowa zestaw 60070 SKÓRSKA BHP

Zdjęcie nr 1: widok szyny próżniowej podciśnieniowej (vacuum splint) na rękę. Na zdjęciu widać 3 pasy mocujące szynę do kończyny. Pasy są zapięte w pozycji składowania (franc.: sangles). Po lewej stronie u dołu szyny widoczny zawór zamykany przez 1/4 obrotu (franc.: valve 1/4 de tour). Elementy szyn próżniowych 60070 są łączone metodą zgrzewania wysoką częstotliwością - miejsce zgrzewania wskazuje słowo franc.: soudre. Metodą zgrzewania łączone są również pasy mocujące.

 

Szyny próżniowe 60070

to bardzo nowoczesny wyrób medyczny. Na zdjęciu powyżej widoczna jest zewnętrzna strona szyny próżniowej. Ma ona kolor granatowy. Na szynie widać 3 pasy mocujące z zapięciem rzepowym.  Pasy mocujące nie są przyszyte do szyny, w związku z tym powierzchnia szyny nie jest narażona na szarpanie czy odprucie pasa. Pasy mocujące są przewlekane przez otwory na bocznym zgrzewie szyny i po założeniu szyny na kończynę zaciągane i mocowane zapięciem rzepowym.

Każda z pozostałych szyn próżniowych ma podobną konstrukcję. Na stronie zewnętrznej szyny próżniowej znajduje się także zawór w całości wykonany z tworzywa. Zawór nie zawiera elementów metalowych, co bywa istotne w zdjęciach RTG. Zaletą zaworu jest zamykanie przy 1/4 obrotu pokrętła.

szyny próżniowe podciśnieniowe 60070 SKÓRSKA BHP

Zdjęcie nr 2: Pokazany jest komplet 3 szyn próżniowych (od strony wewnętrznej), pompka, torba transportowa z wodoodpornego materiału (torba jest do zdjęcia złożona na pół). Po bokach szyn widać pasy mocujące zapięte do składowania pod szynami.

 

szyny prózniowe podciśnieniowe 60070 Skórska BHP

Zdjęcie nr 3:  komplet szyn próżniowych 60070 od strony zewnętrznej. Od lewej: szyna próżniowa na nogę (obejmuje staw kolanowy), szyna próżniowa na rękę, szyna próżniowa na przedramię.

 

Materiały i technologia zastosowane w produkcji szyn próżniowych podciśnieniowych 60070  przekładają się na najwyższe parametry użytkowe.

Powierzchnie szyn próżniowych 60070 wykonane są z polichlorku winylu. Jest to materiał jednorodny, wodoszczelny, powietrzoszczelny, odporny na niskie i wysokie temperatury. Szyny próżniowe podciśnieniowe 60070 są wypełnione kuleczkami z tworzywa. Brzegi powierzchni szyn próżniowych 60070 są zgrzewane wysoką częstotliwością. Gładkie powierzchnie szyn próżniowych 60070 są łatwe do oczyszczenie i odkażenia.

Pasy mocujące są wykonane z tworzywa i posiadają zapięcia na rzepy. Pasy są tak skonstruowane, że zaciskają się na szynie próżniowej, a zapięcie rzepowe stanowi mocowanie. Zapięcie rzepowe jest zbudowane z taśmy z haczykami oraz taśmy do której zaczepia się haczyki.

Szyny próżniowe podciśnieniowe 60070 są przez 48 godzin testowane w fazie poprodukcyjnej. Z szyn próżniowych 60070 jest usuwane powietrze i przez 48 godzin jest badana ich szczelność.

Szyny próżniowe podciśnieniowe 60070 są przeznaczone do pracy w temperaturach od -40 stopni Celsjusza do + 60 stopni Celsjusza.

Szyny próżniowe podciśnieniowe 60070 są przezierne dla promieni rentgenowskich. Nie zawierają elementów metalowych.

Gwarancja na szyny próżniowe 60070 wynosi 36 miesięcy.

Szyny próżniowe podciśnieniowe 60070 są wyrobem medycznym I klasy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl