Komora do transportu pacjentów w izolacji SAFETYPOD
Komora do transportu pacjentów w izolacji SAFETYPOD

Nowy typ komory do transportu pacjentów w izolacji. Jest przeznaczona do transportu ambulansem, ale może być także wykorzystywana w transporcie innymi środkami lokomocji.

SAFETYPOD umożliwia transport pacjenta w pozycji półleżącej.

Komora transportowa SAFETY POD umożliwia także transport poszkodowanych z urazami kręgosłupa szyjnego ponieważ posiada sztywne podłoże

czytaj całość »
Worki silikonowe HEADSTAR

Sprzęt przeznaczony do prowadzenia ręcznej wentylacji jest kluczowym elementem wyposażenia służb medycznych, w których szeregach pracują osoby posiadające uprawnienia do jego użytkowania w sytuacjach zagrożenia życia pacjenta.

czytaj całość »
Komora do transportu osób w izolacji BIO-ISO
Komora do transportu osób w izolacji BIO-ISO

BIO-ISO - komora do transportu osób w izolacji

BIO-ISO to specjalnie zaprojektowana komora do transportu chorych zakaźnie. Komora transportowa BIO-ISO jest zasilana z akumulatora (ładowanie z sieci 230 V). Zasilanie jest wykorzystywane do podawania powietrza filtrowanego filtrami klasy P3 na wlocie i na wylocie. Czas pracy akumulatora do 8 godzin. Komora transportowa jest hermetyczna (gazoszczelna i wodoszczelna), ma pojedynczy gazoszczelny i wodoszczelny zamek. Eksploatacja izolatora transportowego BIO-ISO nie wymaga stosowania żadnych akcesoriów poza filtrami P3. Izolator transportowy BIO-ISO jest wyrobem medycznym wielorazowego użytku przeznaczonym do odkażania preparatami ogólnie dostępnymi na rynku polskim u wielu dystrybutorów. Izolator transportowy BIO-ISO jest używany w transporcie ambulansem i samolotem.

czytaj całość »
Szyny próżniowe 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe 60070 SKÓRSKA BHP

Szyny próżniowe 60070, SKÓRSKA BHP

Zestaw 3 szyn próżniowych do unieruchomienia kończyn dolnych i górnych. Szyny próżniowe są też nazywane szynami podciśnieniowymi. To, co odróżnia te szyby od wyrobów konkurencji to dłuższy okres gwarancji oraz bardziej nowoczesne i niezawodne materiały zastosowane w produkcji.

czytaj całość »
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl