Produkt dnia
Szyny próżniowe  - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
1 512,00 zł 1 400,00 zł
szt.
Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO
Komora do transportu pacjentów w izolacji BIO-ISO
35 750,00 zł 33 101,85 zł
szt.
Uzupełnienie torby PSP R1, zestawy SKÓRSKA BHP
Uzupełnienie torby PSP R1, zestawy SKÓRSKA BHP

Uzupełnienie torby PSP-R1, SKÓRSKA BHP

Torba PSP R1 to zestaw dla straży pożarnej w systemie KSRG. Zestaw ratownictwa medycznego R1, popularnie nazywany PSP R1 dla odróżnienia od zestawów R1 dla ratownictwa wodnego jest kompletowany według wytycznych Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Zestaw ten składa się z wielu elementów, które z czasem wymagają uzupełnienia.

czytaj całość »
Komora do transportu osób w izolacji BIO-ISO
Komora do transportu osób w izolacji BIO-ISO

BIO-ISO - komora do transportu osób w izolacji

BIO-ISO to specjalnie zaprojektowana komora do transportu chorych zakaźnie. Komora transportowa BIO-ISO jest zasilana z akumulatora (ładowanie z sieci 230 V). Zasilanie jest wykorzystywane do podawania powietrza filtrowanego filtrami klasy P3 na wlocie i na wylocie. Czas pracy akumulatora do 8 godzin. Komora transportowa jest hermetyczna (gazoszczelna i wodoszczelna), ma pojedynczy gazoszczelny i wodoszczelny zamek. Eksploatacja izolatora transportowego BIO-ISO nie wymaga stosowania żadnych akcesoriów poza filtrami P3. Izolator transportowy BIO-ISO jest wyrobem medycznym wielorazowego użytku przeznaczonym do odkażania preparatami ogólnie dostępnymi na rynku polskim u wielu dystrybutorów. Izolator transportowy BIO-ISO jest używany w transporcie ambulansem i samolotem.

czytaj całość »
Szyny próżniowe 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe 6700 SKÓRSKA BHP - unieruchomienie kończyn

Szyny próżniowe 60070, SKÓRSKA BHP

Zestaw 3 szyn próżniowych do unieruchomienia kończyn dolnych i górnych. Szyny próżniowe są też nazywane szynami podciśnieniowymi. Szyny próżniowe 60070 importowane przez firmę SKÓRSKA BHP są wykonane z polichlorku winylu. Wysokiej jakości tworzywo i nowoczesna technologia wykonania gwarantują najwyższą jakość. Szyny próżniowe 60070 są zupełnie gładkie, co umożliwia łatwe odkażanie. Każda szyna próżniowa posiada pasy mocujące jednoczęściowe typu Velcro. Pasy mocujące nie są mocowane do ściany szyn, a przewlekane przez zgrzew na bokach szyn. Taka konstrukcja dodatkowo chroni powierzchnie szyny. Pasy mocujące można zdjąć i uprać. Testowa kompresja szyny wynosi 48 godzin. Szyny próżniowe 60070 są przezierne dla promieni X. Gwarancja na szyny próżniowe 60070 - 3 lata.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl