UA-106070400-1
Producenci

Koc grzewczy Mediwrap pakowany w folię

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 70,00 zł 70.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

NSN 6530-99-304-5060

Koc grzewczy MEDIWRAP SRM-MW 1002 służy do biernego ogrzewania pacjenta. Dokonuje się to poprzez zablokowanie wymiany ciepła emitowanego przez pacjenta z otoczeniem. Dopóki pacjent emituje ciepło można stosować z powodzeniem koc grzewczy MEDIWRAP SRM-MW 1002 niezależnie od tego czy pacjent jest suchy czy wilgotny. Jeśli pacjent ciepła nie emituje należy zastosować sprzęt do ogrzewania aktywnego. Koc grzewczy MEDIWRAP nie wymaga podłączenia do żadnego źródła zasilania. Znakomicie chroni pacjentów przed zmianami temperatury (transport wewnątrz placówki, transport między placówkami). Jest wyrobem jednorazowego użytku, 

Po przecięciu nie zostawia włókien. Nie zawiera lateksu. Koc grzewczy Mediwrap jest stabilny termicznie, a do tego zwarty, lekki i łatwy do składowania.

Koc grzewczy Mediwrap SRM-MW 1002  jest przezierny. Jest ekonomiczną alternatywą dla systemów ogrzewania aktywnego. Żadne zewnętrzne kable ani źródła ciepła nie są potrzebne.Koc termiczny z warstwą chłonną Mediwrap SRM-MW 1002 jest wyrobem medycznym przeznaczonym do stosowania u osób chorych i rannych. Unikalna trójwarstwowa konstrukcja  pozwala na lepszą izolację organizmu przed wychłodzeniem. 

Charakterystyka koca grzewczego Mediwrap MW 1002:

Koc o wysokim stopniu ochrony

Jednorazowego użytku, chłonny termiczny koc okrywający dla dorosłych

Rozmiar ok. 200 cm x 120 cm.

Wyrób medyczny jednorazowego użytku oznakowany znakiem CE. 

 

Czym jest materiał grzewczy MEDIWRAP?

Materiał grzewczy MEDIWRAP to opatentowany trójwarstwowy materiał, z którego wykonuje się koce grzewcze, grzewcze okrycia transportowe, śpiwory grzewcze, grzewczą pościel do ambulansów. Jego właściwości rzutują na szerokie możliwości stosowania. Jego zalety są dobrze opisane w literaturze angielskiej.

Dzięki swej złożoności i doskonałym właściwościom izolacyjnym materiał grzewczy MEDIWRAP odbija i zatrzymuje wewnątrz wszystkie cztery rodzaje ciepła emitowanego przez organizm człowieka: kondukcyjnego, konwekcyjnego, parowania, radiacyjnego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl