UA-106070400-1
Producenci

Opatrunek indywidualny wodoszczelny W na bandażu elastycznym

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 17,90 zł 17.90
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Opatrunek indywidualny wodoszczelny W duży stosowany jest do opatrywania ran postrzałowych, ran postrzałowych klatki piersiowej na wylot oraz tamowania ran z dużą ilocią krwawienia.

Opatrunek indywidualny wodoszczelny typu W duży jest zbudowany z bandaża elastycznego w kolorze szarozielonym (wymiary bandaż 10 cm x 4 m) oraz 2 tamponów - jeden ruchomy przesuwający się na bandażu, drugi mocowany na stałe (wymiary tamponów 15 cm x 12 cm), arkusza folii przy pomocy którego można uszczelnić ranę postrzałową klatki piersiowej. Wysoka chłonność tamponów umożliwia tamowanie bardzo obfitych krwawień.

Opatrunek indywidualny wodoszczelny W nie wymaga dodatkowego opatrunku podtrzymującego, gdyż bandaż umozliwia pewne przymocowanie opatrunku do miejsca zranienia. Bandaż z zapinką.

Opakowanie i oznakowanie indywidualnego wodoszczelnego bandaża W duży:

  • Indywidualny wodoszczelny bandaż W duży jest jałowym wyrobem medycznym przeznaczonym do jednorazowego użytku. 
  • Indywidualny wodoszczelny bandaż W duży jest opakowany w wodoszczelną zgrzewaną folię. Wyrób jest oznakowany znakiem CE z numerem jednostki notyfikowanej zgodnie z dyrektywą medyczną 93/42/EWG. Na opakowaniu jest kod kreskowy, graficzna instrukcja użytkowania oraz data ważności.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl