Polityka prywatności RODO

Ochrona danych osobowych osób fizycznych

 

W dniu 25 maja 2018 r zaczęło obowiązywać "Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Cel zbierania danych osobowych

Państwa dane osobowe są zbierane i przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia oraz wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości związanych z zamówieniem, to jest:  paragon czy faktura, przedpłata czy pobranie, opóźnienie dostawy, informacje niezbędne kurierowi do dostarczenia przesyłki.

Administratorem danych jest firma SKÓRSKA BHP z siedzibą przy ul. Wojciechowskiej 7/111, 20-704 Lublin, tel. 509 619 137, adres e-mail: skorska.bhp@gmail.com 

Firma jest wpisana do bazy danych Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej i posiada numer NIP 712-138-26-88. Firma ma siedzibę na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zakres przetwarzanych danych osobowych

W formularzu Sklepu po wybraniu produktów wpisujecie Państwo imię, nazwisko (w osobnych polach), adres dostawy, adres e-mail i numer telefonu. Dane te są zapisane w systemie sklepu i służą wyłącznie do realizacji dostawy.

W przypadku wystawiania faktury dane osobowe są wpisywane do programu fakturującego - nie prowadzimy fakturowania automatycznego, ponieważ obsługujemy także przedsiębiorstwa i systemy fakturujące automatycznie nie są dostosowane do takich potrzeb. 

Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia danych w dowolnym czasie - żądanie proszę kierować pisemnie na adres e-mail skorska.bhp@gmail.com, ale wtedy utracimy historię zamówienia. Dane osobowe są usuwane po upływie roku.

Przetwarzanie danych osobowych

Do danych osobowych ma dostęp osoba realizująca zamówienie, oraz firmy kurierskie realizujące dostawę ewentualnie brokerzy, z których usług korzystamy, aby obniżyć koszty transportu. Proces składania zlecenia na dostawę przesyłki jest procesem zautomatyzowanym. Państwa dane przetwarza także firma az.pl, na której serwerze znajduje się sklep.

Po wpisaniu Państwa imienia, nazwiska, adresu dostawy, adresu e-mail oraz numeru telefonu na platformie firmy kurierskiej otrzymujecie Państwo informację o nadaniu i otrzymaniu przesyłki. Numer telefonu jest numerem kontaktowym dla kuriera. 

Zarówno adres e-mail jak i numer telefonu mogą być wykorzystane w celu wyjaśnienia wątpliwości dotyczących realizacji zamówienia (jak wyżej) przez osobę realizującą zamówienie.

Na dzień sporządzenia niniejszej informacji korzystamy z platform zlecania przesyłek należących do firm DHL i UPS (https://www.ups.com/pl/pl/help-center/legal-terms-conditions/privacy-notice.page?) oraz platform zlecania przesyłek alpaczki.pl i w zakresie danych koniecznych do realizacji dostawy te firmy przetwarzają Państwa dane osobowe.

Tak duża ilość podmiotów realizujących dostawy jest związana z różnymi kosztami przesyłek oraz opłatami za usługi dodatkowe, to jest za pobranie, za dostawę produktów niebezpiecznych (łatwopalnych, w pojemnikach ciśnieniowych), za ubezpieczenie. Decyzja o wyborze firmy kurierskiej jest podejmowana przez osobę realizującą zamówienie według jej najlepszej wiedzy.

Poza wymienionymi danymi osobowymi nie przetwarzamy żadnych innych danych oraz nie wykorzystujemy zebranych danych osobowych do wysyłki newsletteru, nie kontaktujemy się z nabywcą w czasie późniejszym w celu zachęcenia do następnych zakupów. Państwa dane osobowe nie są przekazywane do żadnych podmiotów krajowych i zagranicznych poza wymienionymi powyżej firmami. Państwa dane nie są sprzedawane do żadnych podmiotów krajowych i zagranicznych. Nie prowadzimy żadnych działań związanych z profilowaniem.

Przetwarzanie danych osobowych przez przelewy24.pl

Decydując się na usługę szybkiej płatności przyjmujecie Państwo do wiadomości, że Państwa dane będą przetwarzane w celu realizacji tej płatności. Informacja dotycząca przetwarzania danych tutaj: https://www.przelewy24.pl/obowiazekinformacyjny

Lublin, dn. 25-06-2019 aktualizacja

Lublin, dn. 10-04-2019 aktualizacja

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl