Opcje przeglądania
Producent

Zestaw R1 - STRAŻ POŻARNA - elementy 2021

Przygotowanie w pełni kompletnego zestawu ratunkowego wydaje się trudne. Odpowiednio dobrane wyposażenie torby R1 dla straży pożarne, wielu osobom spędza sen z powiek. Niepotrzebnie. Torba R1 dla straży pożarnej może być skompletowana i uzupełniana samodzielnie, w oparciu o asortyment z naszych podstron i stanowić część pełnego, ratunkowego wyposażenia pojazdu uprzywilejowanego. Należy pamiętać, że zawartość różni się w zależności od rodzaju służb, a liczba pozycji może wynosić od 40 do 50.
Pełny zestaw powinien zawierać produkty i sprzęty umożliwiające udzielanie kompleksowej, kwalifikowanej pierwszej pomocy, przez specjalne i przeszkolone służby, posiadające uprawnienia. Dlatego należy zadbać o podstawowy asortyment.
Jednostkom zainteresowanym, wystawiamy oferty. Nasza oferta produktowa jest oparta na posiadanych zapasach magazynowych. Wszystkie towary i materiały, które są przedstawione w ofercie, są dostępne w magazynie. Jeśli nie mamy jakiegoś produktu na stanie, usuwamy go z oferty.

Torba R1 bez wyposażenia

Torba R1 bez wyposażenia
Torba R1 bez wyposażenia

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 598,00 zł (netto: 486,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Od kilku lat dostarczamy wartościowy sprzęt medyczny do wielu jednostek PSP i OSP. Specjalizujemy się w zestawach medycznych według wytycznych dla KSRG. Ale torba R0 nie jest żadnym problemem. Znamy potrzeby tych jednostek. Są takie jak Wasze.

Wiemy, że interesują Was przystępne ceny i długie terminy przydatności sprzętu. Dlatego są tu towary z robione na nasze zamówienie z 5-letnim terminem przydatności oraz towary w ogóle nie posiadające terminu przydatności.

Wiemy, że interesuje Was dogodna płatność przelewem - można się o to ubiegać.

Wiemy, że niektórzy z Was potrzebują przedstawić oferty - wystawimy takie oferty na bazie sprzętu, który jest wystawiony na tym sklepie.

Wiemy, że czasem potrzebujecie doradztwa, bo duża ilość wyposażenia nigdy nie jest używana - doradzimy w zakresie ekonomiki zakupów.

Po prostu - jesteśmy przygotowani merytorycznie i logistycznie do obsługi takich jednostek straży pożarnej jak Wasza.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl