Produkt dnia
Szyny próżniowe podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
Szyny próżniowe podciśnieniowe - zestaw 60070 SKÓRSKA BHP
1 134,00 zł 1 050,00 zł
szt.

Torby R1 z wyposażeniem - STRAŻ POŻARNA

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór sprzętu medycznego, który jest wykorzystywany do zabezpieczenia poszkodowanych m.in. w kolizjach drogowych, pożarach, innych zdarzeniach, w których straż pożarna niesie pomoc. Zestaw medyczny R1 dla straży pożarnej zawiera wszystkie niezbędne elementy do udrożnienia dróg oddechowych, wykonania resuscytacji i tlenoterapii, opatrzenia ran różnego pochodzenia czy też unieruchomienia poszkodowanego w przypadku urazów kończyn lub kręgosłupa. Tego typu torba PSPR1 wyposażana jest zgodnie z wytycznymi obowiązującymi na terenie Polski dla jednostek należących do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. W skład każdego zestawu wchodzi nawet do 50 elementów. W zależności od potrzeb w naszym sklepie można zakupić zarówno cały zestaw pierwszej pomocy dla straży pożarnej, jak i pojedyncze elementy wyposażenia.

TorbaPSPR1–wyposażenie

Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze produkty przeznaczone są dla osób, które przeszły specjalistyczny kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP). Każda torba R1 dla straży pożarnej posiada podstawowe wyposażenie, na które składa się m.in. medyczny reduktor tlenu ze złączem AGA, ssak ręczny, opatrunki hydrożelowe schładzające czy też worki samorozprężalne zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Oprócz tego w zależności od potrzeb proponujemy zestawy pierwszej pomocy z szynami Kramera czy noszami typu deska.

Komplet medycznych opatrunków do pierwszej pomocy kwalifikowanej

Wszystkie oferowane produkty spełniają potrzebne wymogi (obrót wyrobami medycznymi i środkami biobójczymi) i są przeznaczone by fachowo pomóc poszkodowanemu przed przyjazdem karetki na miejsce zdarzenia.

Zestaw medyczny dla straży pożarnej zgodnie z obowiązującymi przepisami nie zawiera produktów farmaceutycznych (leków) - zawiera produkty wprowadzone do obrotu jako wyroby medyczne i produkty biobójcze, między innymi NaCl 0,9% w opakowaniach 10 ml i 250 ml oraz środki do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Dużą popularność zyskał sobie preparat do odkażania drobnych skaleczeń i niewielkich ran pod nazwą Asept wprowadzony do obrotu jako wyrób medyczny.

Pierwsza pomoc PSP – medyczne akcesoria

Na naszej stronie internetowej znajdziesz zestawy pierwszej pomocy w formie torby PSPR1, jak i plecaka. I jedna, i druga forma zawiera te same podstawowe elementy, na przykład worki samorozprężalne (resuscytatory), ssak ręczny, opatrunki hydrożelowe schładzające czy też reduktor tlenu medycznego ze złączem AGA.

Większość wyrobów medycznych posiada datę ważności, dlatego można je kupić pojedynczo, by w prosty sposób uzupełnić zawartość swojej torby PSP R1.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Legenda do oznakowania zestawów:

pierwsza cyfra:

 • 03 - jednorazowe maski krtaniowe standardowe sterylne
 • 04 - jednorazowe maski krtaniowe żelowe sterylne
 • 05 - jednorazowe rurki krtaniowe LTS-D w zestawie 3 sztuk + strzykawka
 • 06 - jednorazowe rurki krtaniowe LTS-D pakowane pojedynczo, każda ze strzykawką

2021 - data opracowania zestawu

pierwsza cyfra po myślniku:

 • 0 - opatrunek hemostatyczny GuardaCare 5 cm x 5 cm
 • 1 - opatrunek hemostatyczny GuardaCare 10 cm x 10 cm
 • 2 - opatrunek hemostatyczny Celox 5ft

druga cyfra po myślniku

 • 1 - pulsoksymetr CMS50D
 • B - bez pulsoksymetru

trzecia cyfra po myślniku:

 • 6 - zawiera uniwersalny pas do stabilizacji złamań miednicy

oznaczenie T:

 • T2 - torba TRM1
 • T3 - torba TRM70

oznaczenie W:

 • W1: worek samorozprężalny wielorazowego użytku dla dorosłych i worek samorozprężalny wielorazowego użytku dla dzieci
 • W2: worek samorozprężalny wielorazowego użytku dla dorosłych i worek samorozprężalny jednorazowego użytku dla dzieci
 • W3: worek samorozprężalny jednorazowego użytku dla dorosłych i worek samorozprężalny jednorazowego użytku dla dzieci.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl